Jak krok po kroku wybrać ubiór dla Pary Młodej?

Ocena: 0.00/0

W dzisiejszych czasach zamówienie ubrań należy złożyć o wiele wcześniej, nawet kilka miesięcy przed ślubem. Wiele znanych salonów sukni ślubnych ma kolejkę na wiele miesięcy w przód! Nie zostawiaj więc tego tematu na ostatnią chwilę, szczególnie jeśli zależy Ci na pięknej, wyjątkowej sukni i eleganckim garniturze. O czym musisz pamiętać przy ich wyborze?

Wymarzona suknia ślubna – na co zwrócić uwagę? 

Kolorów i fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest niemało. Niełatwo jest zatem odnaleźć elegancką, a równolegle komfortową i dobrze układającą się sukienkę. Kolor nie musi być tylko biały, coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego podejścia w tej kwestii. W tym momencie modne kolory to również toffi, lekka szarość i śmietankowy oraz delikatny róż. Tak w istocie, to wszystko zależy od tego, w czym Panna Młoda będzie czuła się najlepiej.

Generalnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, jaka na ciemniej karnacji wygląda najodpowiedniej. Biel jedwab – lekki kolor, najczęściej wybierany i kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się jeszcze kolor szampana, jaki wpada w odcień różu. Tak w gruncie rzeczy ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do fasonu, panna młoda musi go dostosować do swojej sylwetki.

Dodatki i welon – jak je dobrać do sukni ślubnej?

Welon, ale jaki wybrać? Skoro wzorów i modeli jest tak dużo? Z całą pewnością zróbmy to wtedy, kiedy już mamy wybraną sukienkę. Natomiast wzór nie powinien odbiegać od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami źle będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji lepszy byłby welon skrócony albo tylko subtelna dekoracja do włosów.

Welon krótki można założyć do włosów krótkich lub spiętych w kok. Długi zaś w najwyższym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej albo typu rybka. Modne są również wianki kwiatowe. Panie w wielu przypadkach życzą sobie, by były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to również doskonały wybór do ślubu odbywającego się w letni gorący dzień.

Wymarzona suknia ślubna Panny Młodej – czyli jaka? 

Nie ma jednego wyznacznika, liczy się przede wszystkim to, jak Ty się w niej czujesz. Musi być wyjątkowa i sprawiać, że patrzysz w lustro z zachwytem. Wiedząc, jak długo trwa ślub i wesele, ubiór powinien być jak najbardziej komfortowy i dopasowany. Jeśli masz wątpliwości, zdecyduj się na poprawki krawieckie. Liczy się to, abyś nie musiała martwić się obcierającymi butami lub drapiącą koronką. W końcu to Twój wielki dzień!

Informacje:
Oceń Artykuł:
Tagi Artykułu:

1Komentarze

roza23

Najważniejsze jest to by dobrze się w tych strojach czuć!

2022-04-21
W dzisiejszych czasach zamówienie ubrań należy złożyć o wiele wcześniej, nawet kilka miesięcy przed ślubem. Wiele znanych salonów sukni ślubnych ma kolejkę na wiele miesięcy w przód! Nie zostawiaj więc tego tematu na ostatnią chwilę, szczególnie jeśli zależy Ci na pięknej, wyjątkowej sukni i eleganckim garniturze. O czym musisz pamiętać przy ich wyborze?Wymarzona suknia ślubna – na co zwrócić uwagę? Kolorów i fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest niemało. Niełatwo jest zatem odnaleźć elegancką, a równolegle komfortową i dobrze układającą się sukienkę. Kolor nie musi być tylko biały, coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego podejścia w tej kwestii. W tym momencie modne kolory to również toffi, lekka szarość i śmietankowy oraz delikatny róż. Tak w istocie, to wszystko zależy od tego, w czym Panna Młoda będzie czuła się najlepiej.Generalnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, jaka na cie...